ExekuceByty.cz telefón

+420

Exekuce bytu!

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme!

Kontaktní formulářsipka

Výkup nemovitosti za hotové

Výkup nemovitostí za hotové a odkup nemovitostí. Vykoupíme Váš byt, rodinný dům nebo stavební pozemek a dáme vám ihned peníze za Vaší nemovitost. Vše proběhne přes úschovy a bez rizika.

V případě, že je Vaše nemovitost zatížena, je v exekuci, nebo je jiný právní problém, tak si připravte dokumenty, které urychlí řešení. Spolupracujeme s exekutory v ČR, notáři, bankami a pokusíme se ihned odvrátit možné nebezpečí. Následně si náš specialista zajistí dokumentaci k nemovitosti na katastrálním úřadě a okamžitě připravíme financování. Je důležitý každý den, toto si uvědomujeme a jsme připraveni jednat rychle a diskrétně.

  • Máte exekuci na nemovitost a obdrželi jste od exekutora usnesení o nařízení exekuce? Nařízení k prodeji nemovitosti?
  • Chcete zachránit nemovitost. Je to vůbec možné? A pokud ano, jak to provést? Spousta nemovitostí se zachránit dá.
  • Chcete prodat nemovitost? V případě, že chcete vyřešit svou situaci prodejem bytu či domu, jsme připraveni Vám pomoci.

Vykupujeme nemovitosti po celé ČR. Nemovitost může být zatížena exekucí, nedobrovolnou dražbou a nebo jinou zástavou. Vyplatíme za Vás exekuce, dluhy a jiné zástavy váznoucí na nemovitosti.

Máte problémy se splácením hypotéky?
Hrozí Vám exekuce na nemovitost?
Máte exekuci na nemovitosti?
Jde Vaše nemovitosti do nedobrovolné dražby?
Vaší nemovitosti vykoupíme za hotové nebo vyplatíme dluhy a jiné závazky váznoucí na nemovitosti.

Výkup za hotové najdete v kategorii: výkup bytů v osobním i družstevním vlastnictví, výkup domů ve městě i vesnici, výkup pozemků stavebních nebo lesních pozemků, výkup chat a chalup na vlastním pozemku a výkup komerčních objektů v celé ČR.

Potřebujete se rychle zbavit exekuce nebo nepříjemných dluhů, jste v časové tísni a tak prodáváte svou nemovitost? Koupíme ji od Vás

 

 

Vyplňte prosím všechna pole !!!
Odesláno !!!